Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
VPS Vysoké Tatry, s.r.o.

Charakteristika, parkovanie, vybavenie, dostupnosť

Pred vstupom do centra Starého Smokovca v smere od Popradu sa nachádza Turistická ubytovňa* VPS Vysoké Tatry. V ubytovni sa nachádza 15 izieb (dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové). Maximálna kapacita je 45 osôb.
Na 10 izbách sa nachádza sociálne zariadenie a TV so satelitom.  Na 2 izbách sa nachádza sociálne zariadenie + kuchynka + TV so satelitom.  3 izby sú bez sociálneho zariadenia
(2 x WC a 2 x sprcha na chodbe).
Oproti izbám sa nachádzajú plne vybavené kuchynky (kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, riady,...)
V ubytovni je možné bezplatné pripojenie WIFI a v celej ubytovni je pripojené satelitné vysielanie.
Parkovanie je zabezpečené pred budovou v oplotenom areále, strážené 24 hod.
V cene ubytovania je bezplatné parkovanie vozidla na všetkých parkoviskách Mesta Vysoké Tatry (Smokovce, Tatranská Lomnica, Biela Voda, Tatranská Kotlina)
500 m od ubytovania je železničná stanica „Starý Smokovec“, odkiaľ je možné navštíviť električkou lyžiarske strediská „Štrbské Pleso (18 km)“ a „Tatranskú Lomnicu (6 km)“,
1000 m od ubytovania je možnosť zjazdového lyžovania v stredisku „Jakubkova lúka“. 500 m od ubytovania je stanica lanovky, ktorá premáva na Hrebienok (lyžiarske i turistické stredisko).


 

webygroup

5683709

Úvodná stránka